Бінарний урок. Фізика і інформатика

Програмне забезпечення для бінарного уроку Фізика-інформатика.

7 уроків з теми  8 клас механіка. 

     Якщо у вас ж можливість провести кілька уроків фізики у комп'ютерному класі то можна використати це програмне забезпечення. Можна роздати учням цю програму, щоб вони вдома повторили і закріпили матеріал. Учні, які пропустили уроки з різних причин можуть самостійно освоїти матеріал і виконати завдання. А також цю програму можна використовувати для опитування учнів з даної теми. 
     При бажанні можна замінити навчальний матеріал і тестові запитання  і ви отримаєте програмне забезпечення для іншого бінарного уроку.
           В даний час існує краща програма для створення уроків - "Віртуальний репетитор". Ознайомитися з нею можна на однойменній  сторінці.
  
Короткий опис програми VAV2010   
Програма призначена для використання майже на кожному уроці і допомагає подати новий матеріал, опитати весь клас і виставити оцінки всім учням. Дана комп’ютерна програма являє собою вдосконалений електронний підручник. На протязі всього уроку учні використовують його для перевірки домашнього завдання, вивчення нового матеріалу, а також для контролю засвоєних знань.  Оцінки всіх учнів автоматично записуються  в текстовий файл на центральному комп’ютері.
Для підготовки до уроку вчителю потрібно підготувати один інтернет - mht-файл з текстом і ілюстраціями до уроку. А також 10 контрольних запитань до учнів і по 4 варіанти відповіді на кожне запитання. При потребі  можна, також підготувати програми-додатки до уроку і відеофільми, які знаходяться в пункті – додатки.

 Послідовність дій:
Спочатку вибираємо клас


Вікна з назвою класу, прізвищами і темами уроків активізуються коли над ними пролітає вказівник миші.
Можна не клацаючи кнопками підвести вказівник і коліщатком на миші вибрати потрібний клас, учня і тему.
Програму не можливо закрити поки учень не отримає оцінку за урок. Не спрацьовує Alt+F4. Тільки Ctrl+alt+del потрібно заблокувати в реєстрі Віндовз. 
         Програма розрахована на двох учнів, які по черзі користуються мишкою і клавіатурою і в кінці уроку отримують оцінки.

Вибираємо зі списку, або вводимо з клавіатури прізвища першого і другого учня програма добавить нового учня до списку і наступного разу він буде в списку. Якщо учень за комп`ютером один то він вибирає своє прізвище і справа і зліва. Далі вибираємо тему уроку   і  кнопку Ок.


Автоматично включиться перевірка домашнього завдання



Учні повинні вказати правильні відповіді на запитання. (Можуть бути декілька правильних варіантів)
Відповіді можуть бути різні справа і зліва і оцінки будуть в учнів різні.
Для перевірки домашнього завдання використовуємо запитання які були в «Перевір себе» на попередньому уроці
Переходимо на  закладку Нова тема


В пункті «Нова тема» знаходиться матеріал з підручника. Учні можуть бачити ілюстрації, таблиці, нові терміни  на екрані і все необхідне переписувати в зошит. Вчитель пояснює новий матеріал і акцентує увагу учнів на потрібних елементах.
Перевір себе – перевірка засвоєного на уроці матеріалу. Час на відповіді обмежений - 5 хв. Відлік часу (в секундах) спостерігаємо вверху справа вікна. Після 10 запитання, або по закінченню часу спостерігаємо свої оцінки за урок.

Оцінки цілого класу вчитель може спостерігати в файлі Oci.txt
Список учнів дивимося і виправляємо, якщо потрібно, в файлі spysok.txt
Теми уроків знаходять в файлі TemyUrokiv.txt
Файли з запитаннями і правильними відповідями, а також файл з оцінками - ЗАШИФРОВАНІ
Щоб їх дивитися, правити і зберігати використовуйте Блокнот-шифрувальник з папки Для вчителя 
(слідкуйте, щоб цей блокнот не попав в руки учням)
Так виглядає зашифрований файл

А так розшифрований


Налаштування  програми
Клацаємо в верхньому лівому куточку два рази


Появляться  кнопки вибору додатків, відео і кольору «теми уроків» Вибираємо потрібну програму і потрібне відео і так можна 4 рази. Після цього 4 кнопки додатків і 4 кнопки з відео будуть працювати.
Ці налаштування зберігаються в файлах dodatky.ini  i   video.ini ці файли можна виправляти  текстовим редактором блокнот.
Кому не подобаються кольори «Теми уроків» можна їх змінити. Клацаємо по слову «шрифт» і вибираємо колір шрифту. Клацаємо біля слова «шрифт» вибираємо колір фону. Наступного разу все буде того кольору, який ви вибрали.

         Цей програмний додаток можна використовувати на всіх уроках фізики, або інших предметів.

Закачати безкоштовно додаток можнаАрхів з уроком

2 коментарі: